Originální WordPress e-shop bez Woocommerce
Nabízíme novou flexibilní e-shopovou platformu pro česko-slovenský trh
Ve své podstatě je E -Soul postavený jako WordPress plugin, i když zásadně mění celou administraci WordPressu a rozšiřuje ho o funkcionalitu, potřebnou pro nastavení a provoz e-shopu. Prvotní motivací pro jeho tvorbu byly naše agenturní potřeby pro tvorbu malých a středních e-shopů na míru CZ/SK klientům. Na začátku jsme spojili několik svých pluginů pro Woocommerce a po rozšíření o správu objednávek, produktů a různé napojení, jsme vytvořili sjednocené řešení tvorbu kompletních e-shopů.

Potřebuješ spustit
e-shop do pár dnů?

Vytvořili jsme moderní šablonu e-shopu s komplexní
funkcionalitou, která je připravená na nasazení.

Prohlédnout šablonu

Porovnání

Zlaté české ručičky vs. řešení gigantů

Naše řešení je důkazem toho, že k vývoji e-shopové platformy, která umí vše, co chcete, nemusíte mít 1 000 zaměstnanců a sídlit v Silicon Valley. Náš recept obsahuje několik mladých talentů, mnohaleté zkušenosti z e-commerce, zpětná vazba od zákazníků a provozovatelů e-shopů a v neposlední řadě zdravý rozum.

CMS WordPress
V průměru každý 3. web na světě beží na CMS WordPress, proto jsme si jako základ našeho pluginu zvolili právě tento redakční systém
Vlastní CMS
Grafický design Moderní šablona / Design na míru Šablony (většinou placené) 9 prostých šablon
Administrace e-shopu
Naše administrace e-shopu je jednoduchá, přehledná a s webem tvoří jeden celek
9/10 4/10 7/10
Lokalizace na CZ/SK trh
Během několika minut nastavíte možnosti fakturace, dopravy i jiné napojení na nejpoužívanější české služby
Rozšíření o WP pluginy ZDARMA
Cizí měny V rámci rozšíření V rámci placeného rozšíření
Integrovaná fakturace
Integrovaná doprava
Integrované platební brány
XML feed produktů V rámci rozšíření
Kontaktujte nás
Cena za licenci pro 1 e-shop
7.900 CZK
Vyzkoušejte plugin na jednom e-shopu a jakmile zjistíte, že to dává smysl, na nákup dalších několika licencí nabídneme velmi férovou slevu.
Jak probíha nastavení pluginu?
Domluvíme se, co a jak
Neprodáváme rohlíky, zaměřujeme se na oboustranně výhodné a dlouhodobé partnerství
Po telefonu (ale raději osobně) prodiskutujeme vaše očekávání, naše možnosti a nejlepší vhodné řešení pro váš záměr. Následně si podepíšeme, kolik licencí budete potřebovat, a s čím vším vám můžeme pomoci, abyste měli naši maximální podporu.
Stáhněte plugin
Není na co čekat
Obratem vám pošleme odkaz, pod kterým naleznete aktuální verzi E-Soul pluginu ke stažení, včetně dokumentace, kdybyste se dostali do slepé uličky. V tuto chvíli jste v kontaktu s naším account managerem, který vám bude vždy po ruce.
Vytvoříte jedinečný grafický návrh
Teď je ten správný čas chytit do ruky pomyslný štětec a dát značce tvář
Začnete s tvorbou grafického návrhu e-shopu, kterou později na web jednoduše nakódujete. A pokud vás ne a ne políbit Múza, můžete to probrat s námi a naši zkušení designéři vám dosvědčí, že si poradíme s každou výzvou a neotřelých návrhů se nebojíme.
Nastavíte, spustíte, prodáváte
E-shop zvládnete nastavit během pauzy na kafe
Intuitivní a jednoduché rozhraní umožňuje snadné nastavení i e-commercem nepolíbeným jedincům. E-shop si zvládne nastavit i sám klient a během několika dní užívání rozhraní se bude v E-soulu cítit, jako ryba ve vodě. Pak už jen stačí oslavit první příchozí objednávku a začít podnikat online.
Neváhej a vyzkoušej si demo ZDARMA